Secret Jardin Dark Street (120x120x198 cm) rev. 4.0
Secret Jardin Dark Street je profesionálny pestovateľský stan vyrobený z najkvalitnejšieho odrazového materiáluMylar 210D, ktorý má navyše antidetekčné vlastnosti. Vonkajšia strana stanu je z pevnej tkaniny PE600 Oxford a hliníková konštrukcia je ľahko zostaviteľná a dostatočne pevná (16mm).




Ide o veľmi dobre navrhnutý pestovný stan s oceľovou konštrukciou s priemerom rúry 16 mm. Vnútorné strany sú z kvalitného materiálu Mylar 210D , ktorý má odrazivosť až 95 % .
| Rozmery stanu | 120 x 120 x 198 cm |
| Pestovateľská plocha | 1,44 m2 |
| Objem stanu | 2,85 m3 3 |
| Podporná sieť - WebIT | 1x 120 x 120 cm |
| Materiál povrchu | Mylar (210D) |
| Okná | 2x 30 x 20 cm |
| Dvere (vchod) | 1x predné |
| Konštrukcia | materiál - oceľ O tyče 19 mm |
| Príslušenstvo | 1x Hookit - na svetlo 15x CableIT - štipce na káble a siete 1x PocketIT - puzdro na náradie s nastaviteľnou výškou |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stredné pestovateľské boxy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 14.5 kg |
| EAN: | 5425030264782 |
| Odporúčané LED osvetlenie: | 400 W |
| Šírka: | 120 |
| Hĺbka: | 120 |
| Výška: | 198 |
| Pre rastovú fázu: | Pre celý pestovateľský cyklus |
| Pôdorys: | Štvorec |
| Odrazivá fólia: | Strieborná |
| Plocha [m2]: | 1.4 |
| Počet dospelých rastlín: | 5.6 |
Secret Jardin je francúzska značka, ktorá sa snaží ponúknuť pestovateľom produkty, ktoré splnia všetky ich požiadavky. Za týmto účelom vytvorila bohaté predvybavené pestovateľské stany, aby zákazníkom poskytla maximálny komfort, ale predovšetkým perfektné výsledky pri pestovaní. Pestovateľské stany Secret Jardin poskytujú vašim rastlinám moderné prostredie, ktoré je premyslené do posledného detailu. Sú vytvorené tak, aby sa vaše bylinky mohli tešiť z optimálnych klimatických a svetelných podmienok. Okrem pestovateľských stanov zahŕňa ich sortiment aj ďalšie vybavenie pre jednoduchšie a efektívnejšie pestovanie.
Výhody značky Secret Jardin:
- Kompaktnosť
- Dlhá životnosť
- Kompatibilné so všetkými spôsobmi indoor pestovania (kvetináče, kokos, hlina)
- Kompatibilné s väčšinou zavlažovacích systémov
Stanov od značky Secret Jardin je skutočne mnoho. Každý z nich ponúka niečo iné a sú konfigurované tak, aby jeho budúcemu majiteľovi ponúkli všetko, čo potrebuje. Rozdelené sú do niekoľkých modelových radov (Hydro Shoot, Dark Street, Dark Room a Dark Propagator).
Súvisiaci tovar
Combi potrubie je plne flexibilné a schopné zvládnuť vysoké tlaky a teploty až 140 stupňov Celzia.
Prémiový výrobcaSpider-Farmer, ktorý je v oblasti pestovania pod LED svetlami skutočnou špičkou, predstavil...
Závesný GROW LED panel vybavenýplnospektrálnym COB čipom s výkonom 2x 50W. Najväčšie spektrálne vrcholy má...
So Secret Jardin Rubber Duct vytvoríte mimoriadne pevné a tesné spojenie medzi odťahovým ventilátorom a...
Plastová spojka Secret Jardin pre potrubie s priemerom 25 mm.
Svetelná clona Secret Jardin Light Baffle DF16 pre pestovateľské stany.
Kovovú tyč možno použiť ako náhradu pre stany Dark Room a Intense alebo na stavbu vlastnej konštrukcie. Tyč...
Plastová spojka Secret Jardin pre potrubie s priemerom 16 mm.
Kompaktná sieť vhodná do menších growboxov.
So Secret Jardin Rubber Duct vytvoríte mimoriadne pevné a tesné spojenie medzi odťahovým ventilátorom a...
Podobné produkty
Pestovateľský stan Secret Jardin Hydro Shoot je profesionálny pestovateľský stan vyrobený z...
Pestovateľský stan HomeBox Ambient poteší najmä vnútorným materiálom PAR+ so zvýšenou...
BudBox PRO XL je pestovný stan, ktorý nesklame ani náročných používateľov, či už stenadšenec domáceho...
Nepriehľadný kvetináč Diamond Box Silver SL100 s rozmermi 100x100x200 cm je určený na pestovanie rastlín na...
Pestovateľský stan Secret Jardin Hydro Shoot je profesionálny pestovateľský stan vyrobený z...
Pestovací box Garden High Pro ProBox Basic je určený pre indoor pestovanie byliniek a plodín. Stabilná...
Pestovateľská skrinka Garden High Pro ProBox Basic je určená na indoor pestovanie bylín a plodín. Stabilná...
Pestovateľský stanHomeBox Ambient oceníte najmä vďaka vnútornému materiálu PAR+ so zvýšenou...
BudBox PRO Intermediate je pestovný stan, ktorý vás nesklame, či už ste nadšenec do domáceho pestovania...
BudBox PRO Intermediate je pestovný stan, ktorý nesklame ani náročných používateľov, či už stenadšenec...
BudBox PRO Intermediate je pestovný stan, ktorý vás nesklame, či už ste hobbynadšenec domáceho pestovania,...
Pestovateľské stan Secret Jardin Hydro Shoot je profesionálny pestovateľský stan vyrobený z...
Diamond Box Silver SL110 s rozmermi 110x110x200 cm. Vnútri je strieborná reflexná fólia Mylar. V zatvorenom...
