Secret Jardin Dark Street (120x60x178 cm) rev. 4.0
Secret Jardin Dark Streetprofesionálny pestovateľský stan vyrobený z najkvalitnejšieho odrazového materiáluMylar 210D, ktorý má aj anti-detekčné vlastnosti. Vonkajšie steny sú z pevnej tkaniny PE600 Oxford a hliníková konštrukcia je ľahko rozoberateľná a dostatočne pevná (16mm).




Tento pestovateľský stanmá pekný dizajn s oceľovou konštrukciou s priemerom rúry 16 mm. Vnútorné steny sú z kvalitného materiálu Mylar 210D, ktorý dosahuje odrazivosť až 95 %.
| Rozmery stanu | 120 x 60 x 178 cm |
| Plocha na pestovanie | 0,72 m² |
| Objem stanu | 1,28 m³3 |
| Materiál povrchu | Mylar (210D) |
| Okno | 1x 30 x 20 cm |
| Dvere (vchod) | 1x predné |
| Pripojenia | 1x? 150 mm výstup 1x ? 150 mm prívod 1x ? 70 mm kábel |
| Konštrukcia | materiál - oceľ O prúty 19 mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Malé pestovateľské boxy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 11 kg |
| EAN: | 5425030264799 |
| Odporúčané LED osvetlenie: | 200 W |
| Šírka: | 120 |
| Hĺbka: | 60 |
| Výška: | 178 |
| Pre rastovú fázu: | Klíčenie a sadenice |
| Pôdorys: | Obdĺžnik |
| Odrazivá fólia: | Strieborná |
| Plocha [m2]: | 0.7 |
| Počet dospelých rastlín: | 2.8 |
Secret Jardin je francúzska značka, ktorá sa snaží ponúknuť pestovateľom produkty, ktoré splnia všetky ich požiadavky. Za týmto účelom vytvorila bohaté predvybavené pestovateľské stany, aby zákazníkom poskytla maximálny komfort, ale predovšetkým perfektné výsledky pri pestovaní. Pestovateľské stany Secret Jardin poskytujú vašim rastlinám moderné prostredie, ktoré je premyslené do posledného detailu. Sú vytvorené tak, aby sa vaše bylinky mohli tešiť z optimálnych klimatických a svetelných podmienok. Okrem pestovateľských stanov zahŕňa ich sortiment aj ďalšie vybavenie pre jednoduchšie a efektívnejšie pestovanie.
Výhody značky Secret Jardin:
- Kompaktnosť
- Dlhá životnosť
- Kompatibilné so všetkými spôsobmi indoor pestovania (kvetináče, kokos, hlina)
- Kompatibilné s väčšinou zavlažovacích systémov
Stanov od značky Secret Jardin je skutočne mnoho. Každý z nich ponúka niečo iné a sú konfigurované tak, aby jeho budúcemu majiteľovi ponúkli všetko, čo potrebuje. Rozdelené sú do niekoľkých modelových radov (Hydro Shoot, Dark Street, Dark Room a Dark Propagator).
Súvisiaci tovar
Combi potrubie je plne flexibilné a schopné zvládnuť vysoké tlaky a teploty až 140 stupňov Celzia.
Závesný GROW LED panel vybavenýplnospektrálnym COB čipom s výkonom 2x 50W. Najväčšie spektrálne vrcholy má...
Svetelná clona Secret Jardin Light Baffle DF25 pre stany Dark Room.
Dvojitá káblová priechodka Secret Jardin Cable Flange Ø70 mm.
So Secret Jardin Rubber Duct vytvoríte mimoriadne pevné a tesné spojenie medzi odťahovým ventilátorom a...
Náhradné tyče konštrukcie pre growbox Homebox XL.
Plastová rohová spojka (tvar K so štyrmi ramenami) pre tyče Secret Jardin s priemerom 16 mm (série Dark...
So Secret Jardin Ducting Flange DF16 ľahko vytvoríte prestup na ventiláciu kdekoľvek vo vašom stane.
Plastová spojka Secret Jardin pre potrubie s priemerom 16 mm.
Plastová rohová spojka (tvar K so štyrmi ramenami) pre tyče Secret Jardin s priemerom 19 mm (séria Dark...
Gumová pätka pre tyče Secret Jardin s priemerom 19 mm (séria Dark Street a veľká Hydroshoot). Vhodná ako...
Kovovú tyč možno použiť ako náhradnú pre stany Dark Room a Intense alebo na stavbu vlastnej konštrukcie....
Podobné produkty
Rastlinný stan Diamond Box Silver SL80 s rozmermi 80x80x180 cm. Vo vnútri je strieborná reflexná fólia...
Široký Urbanbox s rozmermi 120×60×180 cm je ideálny na indoor pestovanie pod osvetlením s príkonom...
Mammoth LITE+ sú cenovo dostupné a kvalitné stany s vnútornou odrazovou vrstvou Mylar 170 D Silver. 100%...
Pestovateľský stanHomeBox Vista Mediumje vylepšenou verziou úspešného CLONEBOX View. Priestorovo ideálny...
Malý pestovateľský stan s tkaninou Mylar 600D, kovovými tyčami s priemerom 16 mm s práškovým nástrekom a...
Malý pestovateľský stan s tkaninou Mylar 600D, kovovými tyčami s priemerom 16 mm a práškovým náterom,...
Stan Budbox Lite je ideálny predovšetkým pre začiatočníkov. Stabilný a spoľahlivý stan má vnútornú...
Pestovateľský stan Budbox Lite je ideálny predovšetkým pre začiatočníkov v indoor pestovaní. Stabilný a...
Spoľahlivý growbox pre bezpečné indoor pestovanie. Trafika Growtent so striebornou reflexnou fóliou.
BudBox PRO Intermediate je pestovný stan, ktorý vás nesklame, či už ste neziskovýnadšenec do domáceho...
Malý pestovateľský stan Urbanbox s rozmermi 50x50x120 cm je ideálny na indoor pestovanie pod osvetlením s...
Mammoth LITEGrowbox sú cenovo najdostupnejšie pestovateľské stany od tejto je holandská firma, ktorá...
Pestovateľský stanHomeBox Ambient oceníte najmä vďaka vnútornému materiálu PAR+ so zvýšenou odrazivosťou....
GorillaBox Stan 80x80x160 cm pre pestovanie.
Stan Budbox Lite je ideálny najmä pre začiatočníkov. Stabilný a spoľahlivý stan má vnútornú striebornú...
